KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3843114

nr 384 3114

Blandteknik

signerad A.B, 49x121

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 31 oktober 2005